Gosia i Piotrek - sesja narzeczeńska Opole

Zazwyczaj większość par czeka z sesją narzeczeńską do ostatniej chwili, a później okazuje się, że tej chwili brakuje. Gosia z Piotrkiem zgłosili się na zdjęcia prawie rok wcześniej. W słoneczne popołudnie zdecydowaliśmy się pozwiedzać stolicę Polskiej Piosenki. Fotograf ślubny może przebierać w mnogości pięknych miejsc. W dodatku kiedy piękna pogoda na zewnątrz nie trzeba się nigdzie spieszyć, wystarczy spacerować, a zdjęcia ślubne same się robią. Spacerując odwiedziliśmy Kościół "na górce", przemykaliśmy wzdłuż rynku bocznymi uliczkami aż do katedry, kończąc przy fontannie obok Wieży Piastowskiej.

Kasia i Kuba - fotografia ślubna Gościniec Jaguś

Auto jako talizman? Czemu nie. "Zibi, my się niczym nie denerwujemy. Mamy super brykę, którą pojedziemy do ślubu. Czego chcieć więcej." Toyota Supra Turbo Mk3 - tak zwie się ten talizman. I zadziałało. Młodzi byli wyluzowani i spokojni jak mało która para. Wszystko zagrało jak w szwajcarskim zegarku. Fotograf ślubny nie spóźnił się i wszystkie zdjęcia wyszły elegancko. Goście też przyjechali na czas i w komplecie. A jak wyglądali w tym oldschoolowym samochodzie. Pół miasta wyglądało z okien aby ich zobaczyć. Lubię takie dni, wiem wtedy że fotografia ślubna to jest właśnie to co kocham. 

Patrycja i Łukasz - Sesja plenerowa w lesie

Patrycja z Łukaszem kochają konie. Były z nami na ich sesji narzeczeńskiej, dlatego musiały się pojawić również na sesji plenerowej. W pierwszej części sesji odwiedziliśmy las i pola blisko ich domu. Jednak główną atrakcją miała być druga część zdjęć, które robiliśmy nocą. Od dawna chciałem spróbować zrobić zdjęcia przy świetle księżyca. Udało znaleźć się drewniany pomost i kawałek wody. Pod osłoną nocy rozkładaliśmy świeczki. Trochę pracy było z ich zapaleniem, ale w końcu wszystkie paliły się. Jedynie księżyc speszył się i schował za chmurami i robiliśmy sesję bez niego.