Galeria "dzień ślubu"


Dzień ślubu… domyślacie się, że sporo się dzieje w tym dniu i to właśnie chcę pokazać jako fotograf ślubny. Jest więc Pan młody biegnący po kwiaty dla tej jedynej. Fryzjerka upinająca niesforne kosmyki włosów, siostra zapinająca tysiące haftek białej sukienki i łza na rzęsach podczas przysięgi. Na moich zdjęciach ślubnych zobaczycie te wszystkie chwile Waszego ślubu. Nawet jeśli byliście wpatrzeni w siebie, mi nic nie umknie. Wyjdzie na jaw kto podjadał ciastka przed obiadem i kto złapał ciocię za bioderko :)
Jako Wasz fotograf na ślub pokazuję ludzi i rzeczy jakimi są, bez sztuczności w sposób dla nich korzystny i niewymuszony. Skupiam się na emocjach, radości, tym co dzieje się wewnątrz Was.

No dobrze emocje emocjami, miłość miłością ale żeby zdjęcia ślubne były piękne potrzeba jeszcze doświadczenia, wiedzy, sprzętu i odpowiedniej postprodukcji. Dlatego wciąż inwestuję w siebie, uczę się, dokupuję nowe obiektywy. Wszystko po to aby stworzyć historię, którą po latach będziecie oglądać wciąż w tym samym napięciu od pierwszego do ostatniego zdjęcia.