Fotograf ślubny - popularny, znany i lubiany

Najlepszy fotograf ślubny to taki, który jest znany, lubiany i polecany przez innych klientów. Ci wiedzą, kogo można polecić i dlaczego. Jeśli fotograf ślubny jest dobry, wcześniejsi klienci szepną dobre słówko do ucha potencjalnego klienta. Dobry fotograf będzie sympatyczny, wzbudzi zaufanie i klient będzie czuł się przy nim komfortowo. Wie, że będzie mógł go zapytać o każdą ważną sprawę, a ten doradzi mu we wszystkim.

Posiada wolny termin i dobrą ofertę

W natłoku i gąszczu terminów fotograf ślubny znajdzie wolny termin i odeśle wyjątkowo korzystną ofertę. Ofertę zawierającą wszystko, co przyda się klientowi, czyli odbitki, pendrive z obrobionymi zdjęciami, minialbum w pięknym drewnianym pudełku. Do tego wyjątkowy duży album z najważniejszymi zdjęciami z wesela i cudną okładką. I żeby było ciekawiej te wszystkie skarby opakowane w specjalną torbę, która zasłynęła tym, że uwielbia podróżować po całym świecie.

Zainwestował w sprzęt, w siebie i całą resztę

Fotograf ślubny posiada profesjonalny sprzęt, czyli dwa aparaty. Jeden właściwy na potrzeby wesela oraz drugi zapasowy, gdyby coś się miało wydarzyć i pierwszy zawiódł. Do tego posiada oprogramowanie do obróbki zdjęć, do projektowania albumów, przygotowania slideshow. Wszystko legalne i zgodne z przepisami. Obowiązkowo umowa, tak aby klient miał pewność i widział, na co może liczyć, po realizacji zlecenia. I ubezpieczenie, gdyby coś miało się wydarzyć, z odpowiednimi zapiskami w niej na wypadek katastrofy.

Wie czym się zająć na weselu

Fotograf ślubny nie będzie siedział, bezczynnie na weselu popijając drinki z palemką. Zamiast tego skupi się na tym, co najważniejsze. Zrobi zdjęcia w trakcie przygotowań, przysięgi, wejścia na salę, pierwszego tańca, wjazdu tortu na salę, zabaw, podziękowań dla rodziców. Fotograf ślubny zrobi zdjęcie grupowe oraz indywidualne zdjęcia pary młodej z gośćmi. Na koniec sfotografuje oczepiny i inne zabawy.

Slideshow dla gości

Aby umilić gościom oczekiwanie na zdjęcia z wesela, fotograf ślubny przygotuje wcześniej elegancki slideshow, w którym goście będą mogli zobaczyć najlepsze fragmenty wesela. Wszystko przy akompaniamencie pięknej i wzruszającej muzyki. Dzięki temu goście mogli zaspokoić swoją ciekawość i cieszyć się namiastką zdjęć ślubnych.

Zorganizuje sesję ślubną na końcu świata

Fotograf ślubny przygotuje sesję ślubną, zaproponuje ciekawe miejsca na nią. Niekoniecznie trzeba jechać na drugi koniec Polski lub Europy. Piękne miejsca znajdą się nawet kilka kilometrów od domu. Chyba, że ktoś ma ma potrzebę jechać w dalekie i ciepłe kraje, wtedy można zabrać fotografa ślubnego ze sobą. Jeśli się z nim wszystko uzgodni wtedy taki specjalista pojedzie z Wami. Na miejscu zrobi niesamowitą i fenomenalną relację zdjęciową.

Wie czym się zająć po weselu

Za to po weselu fotograf ślubny przygotuje wszystko dla Was zgodnie z umową. Przypilnuje, aby każdy z zapisków był zrealizowany i aby nic Wam nie umknęło. Przygotuje projekt albumu, który dostaniecie do akceptacji i korekty, pozwoli wybrać okładkę i jej kolor. W końcu to Wy będziecie go oglądać przez większość przyszłego życia. Przygotuje galerię zdjęć z wesela, a w niej obowiązkowo część z sesji narzeczeńskiej, wesela, zdjęcia z gośćmi i sesja ślubna. Całość obrobiona zgrana na pendrive. Pozwoli wybrać zdjęcia na odbitki i to wszystko spakuje do wyjątkowego drewnianego pudełka.

Z uśmiechem odda materiał klientowi

I gdy wszystko będzie już miał u siebie, fotograf ślubny umówi się z Wami na spotkanie i przekaże Wam z uśmiechem na ustach. Pewnie zaskoczy Was kwiatami, bukietem róż i przygotuje najpyszniejszą kawę na świecie. Poczęstuje pysznym ciastem, może nawet będzie dysponował kawałkiem tortu z ostatniego wesela. Kto wie? A może tylko przyjdzie wyciągnie wszystkie “dobra” z umowy i w ten sposób wywiąże się z niej. Kto wie? Bo prawdziwy fotograf ślubny to ktoś wyjątkowy i nigdy nie wiadomo co przygotuje dla Was.

Czy dobry fotograf ślubny to ja?

Jeśli to właśnie ten fotograf, który pisze do Was w tej chwili, wyda Wam się odpowiedni, to polecam, nie czekać dłużej tylko chwytajcie za telefon i do dzieła. Założę się, że siedzi teraz wpatrując się w telefon i czeka, aż ktoś wykręci jego tajemny numer 785 772 462, aby sprawdzić, czy ma wolny termin.