Gdzie w Łodzi warto zorganizować sesję ślubną?

Macie w planach sesję ślubną w Łodzi? Nie wiecie, gdzie ją zorganizować? W takim razie koniecznie zapoznajcie się z naszą listą propozycji!

Dworzec Łódź Fabryczna

Na pewno godny polecenia będzie Dworzec Łódź Fabryczna, w szczególności jeśli chcemy uchwycić na sesji ślubnej nowoczesność i miejski klimat. Choć może wydać się to dość nieoczywiste miejsce, to Dworzec Łódź Fabryczna daje tak wiele możliwości, że trudno przejść obok nich obojętnie. Z pewnością wykorzysta je doświadczony fotograf ślubny Łódź, więc właśnie z kimś takim warto udać się na sesję ślubną na dworzec.

OFF Piotrkowska

OFF Piotrowska to jedno z najpopularniejszych miejsc w Łodzi, więc nic dziwnego, że tętni życiem niezależnie od pory dnia, czy poru roku. Mamy tutaj do czynienia z bardzo zróżnicowaną architekturą. Stare pofabryczne budynki łączą się z nowoczesną architekturą, więc tak naprawdę każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jednak jak wspomnieliśmy, OFF Piotrowska tętni życiem, więc jeśli ktoś szuka zacisznego miejsca na sesję ślubną, to lepiej wziąć pod uwagę alternatywne propozycje, a znajdzie ich się całkiem sporo w Łodzi.

Łódzka palmiarnia

Ciekawą opcją może okazać się również łódzka palmiarnia, która zlokalizowana jest praktycznie w samym centrum miasta. Jest to nowoczesny budynek, jeden z piękniejszych w Europie, więc może okazać się strzałem w dziesiątkę właśnie na sesję ślubną w Łodzi. W palmiarni znajduje się bardzo różnorodna roślinność, od palm zaczynając, a na bananowcach, czy bambusach kończąc. Sesja ślubna w palmiarni wiąże się jednak z dodatkowymi opłatami, więc lepiej od razu dowiedzieć się, ile dokładnie będzie nas kosztować.

Księży Młyn

Kolejne miejsce na sesję ślubną w Łodzi to Księży Młyn. To XIX wieczny zespół fabryk włókienniczych, który idealnie wpasuje się w styl industrialny. Jeśli zatem taka sesja ślubna nam się marzy, to zdecydowanie tutaj warto się zgłosić, ponieważ panuje tutaj nietuzinkowy klimat, który po prostu trzeba poczuć i uwiecznić na zdjęciach.