Jeśli mogę to pomagam

Zdaje sobie sprawę, ile jest rzeczy do ogarnięcia przy organizacji ślubu. Milion spraw do załatwienia, terminów i ustaleń. Trzeba znaleźć salę, zespół, fryzjerkę itd. Całe szczęście, że fotografa już macie, dlatego postaram się pomóc Wam i podpowiedzieć co nieco. Poniżej lista moich sprawdzonych znajomych z branży ślubnej. Są to osoby sprawdzone, za które mogę poręczyć, że jeśli się zdecydujecie na ich usługi, to zrobią to dobrze. Kontaktując się z nimi, powołajcie się na mnie, a nóż wynegocjujecie jakiś rabat :)

Videofilmowanie

sky productions

Makijaż

Fryzjerki i fryzjerzy

DJ na wesele

Zespoły weselne

Atrakcje weselne

Poradniki

Lista najlepszych i najładniejszych miejsc jakie odwiedziłem w 2018 roku. Mnóstwo zdjęć, inspiracji i informacji praktycznych, w tym o ewentualne ceny wstępu.

Poradnik dla Par przygotowujących się do swojego ślubu. Jak się prygotować, na co uważać, czego unikać i z kim nie konsultować żadnych decyzji 🙂

Coś na przyłość

Studio Guga to moje drugie fotograficzne dziecko, w którym zajmuję się realizacją sesji rodzinnych, ciążowych i noworodkowych. Jeśli rodzina powiększy się kiedyś, bo przecież wiadomo, że tak się stanie i zapragniecie pięknych zdjęć swojej pociechy, to zapraszam do mnie. Umówimy się na spotkanie, opowiem Wam o swoich pomysłach na zdjęcia i dostaniecie specjalną ofertę, bo w końcu będziecie moją ulubioną parą młodą :)

Jeśli jest coś, co jeszcze przyda się Wam do organizacji ślubu, a nie ma tego na mojej liście, to piszcie śmiało do mnie. Postaram się przekopać moje archiwum w piwnicy i jeśli tylko znajdę to, czego Wam trzeba, poinformuję Was o tym. Powodzenia i … widzimy się niedługo na zdjęciach :)

Foto Zibi Studio - fotografia ślubna z sercem