Wiedzieliśmy, że w umówionym dniu będzie padać, ale nic się tym nie przejmowaliśmy. Zależało nam na tym aby było miłośnie, blisko i namiętnie czyli taka prawdziwie romantyczna sesja narzeczeńska. Rozpoczęliśmy spacerem wzdłuż rzeki. Chmury nadciągały szybko i po chwili zaczęło delikatnie padać. Sylwia z Kamilem jakby tego wcale nie widzieli. Jakby na świecie byli tylko oni, a to czy pada czy nie nie miało żadnego znaczenia.

romantyczna sesja narzeczeńskaromantyczna sesja narzeczeńskaromantyczna sesja narzeczeńskaromantyczna sesja narzeczeńskaromantyczna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńska

Przyznam, że zakochałem się w kolorach, a szczególnie w odcieniach zielonego. Romantyczna sesja narzeczeńska obfitowała ich bogactwem. Na łące postanowiliśmy chwilę odpocząć. Zakochani usiedli na wprost siebie, wpatrując się w siebie. Szeptali sobie miłosne zaklęcia do ucha, dzięki czemu powietrze było przepełnione namiętnością.

intymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńskaintymna sesja narzeczeńska

W domu Kamil zajął się kawą, bo w drodze powrotnej okazało się, że marzeniem każdego z nas jest napić się jej. Zresztą co to za romantyczna sesja narzeczeńska bez kawy. Z gorącymi kubkami w ręku Sylwia i Kamil wylądowali na swojej kanapie. Przez chwilę rozmawialiśmy razem, a potem oni nagle znowu zgubili się w swoim miłosnym świecie. Raz jeszcze cały świat zniknął gdzieś w oddali, a oni tulili się do siebie.

Gdy zniknęła kawa, romantyczna sesja narzeczeńska przeniosła się do sypialni. Zrobiło się jeszcze bardziej miłośnie, jeszcze bliżej, jeszcze cieplej. Czasami miałem wrażenie że piękne długie włosy Sylwii płoną i żarzą się jak ogień. Siła miłości jest potężna i to cudowne móc takie chwile obserwować i uwieczniać na zdjęciach.